Cambridge ESOL

Cambridge ESOL programlarımız Cambridge Assessment English bünyesinde bulunan İngilizce yeterlilik sınavlarını kapsamakta olup öğrencilerimizin bu İngilizce sertifikalara sahip olabilmeleri için düzenlenmiştir. Seviyelere göre gruplanmış olan sınavlar Avrupa Ortak Dil Kriterlerinin (Common European Framework of Reference) seviyelerine odaklanarak öğrencilerin konuşma, yazma, okuma ve anlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde ESOL İngilizce yeterlilik programlarımız mevcuttur. Aşağıda Cambridge Assessment English aracılığyla program içeriklerini sizinle paylamaktan mutluluk duyarız:

Pre A1 Starters
Bu sınav ufak yaşlardaki öğrenciler için geliştirilmiş olan 3 sınavın ilkidir. Bu 3 sınav, ufak yaşlardaki öğrencilerin İngilizce öğrenimindeki ilk adımları atmalarına yardımcı olur.

A1 Movers
Ufak yaştaki öğrenciler için üretilmiş ikinci sınavdır. Bu yaş grubuna yönelik bütün sınavlarımız eğlenceli, renkli ve aktivite bazlı olup, çocukları öğrenmeye teşvik eder.

A2 Flyers
Küçük yaş grubuna yönelik olarak hazırlanmış üçüncü sınavdır. Bu sınavlar, öğrencilerin özgüvenini geliştirir ve ileride İngilizce konusunda ulaşacakları basarinin temellerini atar.

A2 Key for Schools
Bu yeterlik, öğrencilerin gündelik konuşma ve yazma İngilizcelerini A2 seviyesine tamamen ulaştırmalarına yardım eder. Sınav, öğrencilerin A2 Flyers sınavında kazandıkları becerilerin temeli üzerine kurulmuştur.

B1 Preliminary for Schools
Günlük İngilizce kullanımının temellerini kavramış ve pratik İngilizce kullanım becerilerine sahip öğrenciler için hazırlanmış olan orta seviye İngilizce yeterliğidir.

B2 First for Schools
Daha yüksek seviye sınavlara hazırlanan öğrenciler için ideal bir sınavdır. İngilizce konuşulan bir ortamda özgüvenle iletişim kurabilecekleri İngilizce becerilerine sahip olduklarını gösterir.

C1 Advanced
Üniversite ve profesyonel yasama hazırlanan öğrenciler için idealdir, ileri seviye İngilizce seviyesinin kanıtıdır.

C2 Proficiency
En yüksek seviye yeterlik olup İngilizce ’de ustalaştığınızı tüm dünyaya gösterir.

 

Kurslarımız yüz yüze İngilizce ve online İngilizce programları olarak mevcuttur. Taleplerinize göre hafta içi ve hafta sonu olarak istediğiniz platformda İngilizce eğitimlerimizi sizlere sunmaktayız. Butik olarak işlettiğimiz İngilizce kursumuz velilerimizin talepleri doğrultusunda gün ve saatleri oluşturulmakta olup sizler için gruplarımızı ve sınıflarımızı düzenlemekteyiz. Deneme derslerimize katılarak öğrencilerimizin ve sizin hem bizi tanımanız hem de bizim sizi tanımamız için bizimle iletişime geçmeniz bizi mutlu eder.
İngilizce kurs fiyatları, programlar, çalışma saatleri ve size İngilizce kursu olarak sağlayacağımız imkanları öğrenmek için iletişim kısmında yer alan telefon numaraları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.